E-SHOP
NOVĚ VYSTAVENÉ ZBOŽÍ
VAŠE DOTAZY
• Potřebujete s něčím poradit?
• Jste firma, či obchodník a chcete prodávat naše zboží?
• Máte zájem o výrobek z proutí na míru?
• Chybí Vám zde nějaký produkt, který by jste uvítali v naší nabídce?
• ... tak nám neváhejte napsat - uvítáme jakékoliv Vaše dotazy
AKTUALITY, INFORMACE

1.) Celá naše nabídka není zatím ještě kompletně vystavena - pokud Vám něco v naší nabídce schází, tak nás neváhejte kontaktovat.

2.) ZALOŽENA NOVÁ KATEGORIE "VÝPRODEJ SKLADU" = AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ PRO UVOLNĚNÍ SKLADOVÝCH PROSTOR = !!! POZOR - TATO NABÍDKA SE PO VYPRODÁNÍ JIŽ NEBUDE OPAKOVAT !!!

3.) vzhledem k zavedení EET jsme museli přistoupit k pár změnám, abychom nemuseli zbytečně pořizovat drahé zařízení pro EET:

1. Zrušili jsme platby v hotovosti. Osobní odběr zboží na naší provozovně je stále možný, ale zboží se musí zaplatit dopředu převodem z účtu.

2. Zrušili jsme plánované platby on-line kartou, jelikož tyto také podléhají EET.

Omlouváme se tímto všem, kterých se tato změna dotkne. Své stížnosti můžete posílat na ministerstvo financí a doufat, že alespoň tu třetí vlnu EET zruší, nebo alespoň zmírní, jinak nám skončí i někteří malí výrobci, kteří už tak pletou výrobky z proutí na hranici své existence.:-(

PETICE ZA BYLINY

Nedejme si přírodu

Počítadlo návštěvnosti

TOPlist

BAZAR - Střešní okna VELUX 78x118cm - JAKO NOVÉ !!!

OSOBNÍ VĚCI - NÁŠ DOMÁCÍ BAZÁREK

Cena s DPH:4999.00 Kč
Doporučená cena:11834.00 Kč
Dostupnost:Skladem v OVI - dodání do 7 dnů 4 ks
ks

- Prodáme krátce použité(cca 4 roky) střešní okna zn. Velux o velikosti 78x118cm

- Okna jsou kompletní včetně rámů, lemování a oplechování!!!

- Okna jsou velmi zachovalá, stačí jen drobné opravy laku na pár místech a budou zase jako nové

- 3ks jsou dřevěné v dekoru "světlý dub"(oz. GGL M06) a 1ks plastové, bílé(oz. GGU M06) - vhodné do vlhkých prostor(koupelna, nebo i kuchyň)

- Okna mají již moderní horní ovládání s mikroventilací, zvukotěsné dvojsklo a zarážky pro snadné čištění vnější strany okna uvnitř pokoje

- Původní cena za všechny okna byla 63.000kč(nyní se dají nové koupit cca za 54.000kč - 3x12tis+1x14tis - viz. stránky Velux: https://www.velux.cz/produkty/kalkulator-standard )

- Při koupi 1ks, nebo 2ks je cena 5999kč/ks, Při koupi všech 4ks je cena 4999kč/ks = tedy při kompletu 4ks sleva 4000kč

- Můžeme odprodat i 3ks originální lištové vnitřní protisluneční rolety(viz. foto) za 1000kč/ks (původní cena cca 3000kč/ks) = 2ks jsou žluté a 1ks cihlově červené. Rolety jsou také velmi zachovalé(viz. foto).

- POUZE OSOBNÍ ODBĚR V OSTRAVICI !!! - V PŘÍPADĚ, ŽE NEMÁTE VOZÍK, ANI VĚTŠÍ AUTO(NEMUSÍ BÝT DODÁVKA), TAK MOHU PO DOMLUVĚ NA MÍSTĚ DOVÉZT AŽ K VÁM.